@comatory
Jo, dokonce Premium, na mesic zdarma. Zatim to vypada dobre, asi tam prejdu z Google Music / Spotify

Follow

@fuxoft Ja mam ted Spotify. Co tam oproti tomu vidis za vyhody? Me treba hodne zajima Premium ale ciste z duvodu stahovani obsahu pro offline konzumaci.

@comatory @fuxoft
Mám Google Music (roky), Spotify (2 měsíce), oboje premium, teď v rámci GM předplatného i YM. YM má lepší aplikaci než GM na mobilu i webu, srovnatelnou se SP. SP má podcasty, což je pro mě plus. YM má k hudebnímu katalogu i videa, což je taky plus. Killer feature GM je pro mě pořád možnost 50k vlastních skladeb, vzhledem k tomu, že ani SP, ani GM, ani YM nemají všechno. Takže zatím váhám.

@igstef
jakmile bude YouTube Music k dispozici globalne, Google Music budou rusit. Predpokladam, ze pak pujde i vlastni upload do YTM
@comatory

@fuxoft
Jop, tak jsem to slyšel. Taky migrace playlistů by byla fajn. Za těch 179 je ale to Premium lákavé hlavně kvůli YT bez reklam, to se mi líbí.
@comatory

@igstef @comatory

Vlastne jedine co mi trochu vadi je nemoznost ovladat z jednoho YTM zarizeni jine YTM zarizeni (u Spotify muzu z mobilu ovladat napr. co hraje na PC nebo na tabletu).

@igstef
Mimochodem, ted jsem zjistil, ze kdyz si platim Youtube, automaticky mi funguje i Google Music jako kdybych ji mel placenou!
@comatory

@fuxoft
Já to mám naopak... GM za 129 (původní zaváděcí cena) a v tom mám YTM.
@comatory

@igstef
aha, to bych asi mel taky, kdybych si placenou GM pred 2 mesici nezrusil… A muzes si k tomu ted pridat YouTube bez reklam za 20 kc jako ja?
@comatory

@fuxoft
Vypadá to, že ne. Nabízí mi to přechod na YT Premium za 179.
@comatory

@igstef
jo, to je ono. 159 / 179. Takze ta davna sleva ti nezustane…
@comatory

Sign in to participate in the conversation