Dnes jsem se konečně zbavil rozpadajícího se zadního rámečku RZ na autě a nalepil značku na oboustranku. Vypadá to nadějně, že značku nebudu hledat někde v polích :-) Kdyby někdo sháněl správný model, je to 3M/Scotch 40021915A VHS extreme 19mm/1,5m. P.S. Vepředu mám nerez šrouby zamáznuté bílou barvou.
mall.cz/lepici-pasky/3m-400219

Doporučuji moc zajímavý, až dojemný pohled na vrchol motorsportu před ~100 lety z pohledu top jezdce(kyně) a zároveň dobrodružné ženy - Elišky Junkové. Smekám před touto dámou, která v té době procestovala kus světa a při závodech rakví na kolečkách nechávala v prachu ostatní top závodníky.
onehotbook.cz/products/ma-vzpo

Dneska jsem na kruháči potkal další dvě Toyobaru (bílé BRZ, oranžové GT86 + moje modré BRZ) přijíždějící ze dvou jiných směrů. To je něco jako vyhrát jackpot. S jedním z nich jsme navíc měli společnou cestu asi 10km a zastavili na stejném parkovišti :-D

Včera jsem měl kvůli čajové příhodě překážku v práci, tak jsem se pro uklidnění vydal hledat nějaké zapadlé a zapadané silničky. Musel jsem sice dál než jsem čekal, ale povedlo se.
open.tube/videos/watch/154e216

Zatáčení plynem mi strašně chybělo, jupí :-D Škoda že na mě čeká spousta práce :-(

Včerejší odpolední rozcvička. Vypadalo to, že na to budeme dva, ale pomocník si po 10min odešel hrát se svým vlastním kočárkem :-)

Nové video z tréninku pokročilé techniky řízení na polygonu v Pachfurtu (kde mimochodem pravidelně potkáváme účastníky rakouské autoškoly...): open.tube/videos/watch/c2f4c73 Bylo to super jako obvykle.

Dneska odpo startuje 24hodinovka na Nürburgringu. Nejlepší čas zavzpomínat na vlastní návštěvu Zeleného pekla a naplánovat comeback jackc.teptin.net/kdyz-peklo-ta