Já jsem na afterparty zůstal v Gongu a držel jsem se poblíž rumového baru "od Pirátů pro Piráty". Tam mimochodem čepovala i kandidátka na hejtmanku Zuzana Klusová ve steampunkovém ohozu (foto mám bohužel jen bez steampunku).
moravskoslezsky.pirati.cz/lide

Show thread

K ohlasům z CF (zatím všechny potěšily). Já jsem rocker, ale když na seriozních zpravodajských serverech vidím naše "budeme hrát pořádný klacky v kýblu, až budeme všichni skákat jako opičky v džungli", prostě se musím smát :-) :-) :-)

Ostravákům všechna čest za vybudování monstr zařízení kolem vysokých pecí. A také za jejich přetvoření v žijící prostor v moderním světě. (a taky za CF2020)

Prezentace našeho krajského lídra Jirky Snížka. Kraj je asi jasný podle artefaktu s dírou uprostřed :-)

Zdravím z celostátního fóra v Ostravě. Máme za sebou (někteří z nás) preparty a ráno v 10 začneme oficiální program vzpomínkou na Aarona Swartze. Navrhl jsem zavzpomínat na něj, protože tento den bude smutným výročím jeho úmrtí. A také mám pocit, že bude užitečné, pokud se tak trošku ohlédneme za svými kořeny. Piráti totiž nevznikli kvůli AB. Můžete zavzpomínat s námi: csfd.cz/film/361964-zazracne-d

Velmi informativní výstup senátora Lukáše Wagenknechta v pořadu Interview ČT24. Během ~dvaceti minut se mu podařilo vysvětlit spoustu souvislostí a připomenout i pár věcí, na které by se v té záplavě zpráviček mohlo zapomenout.

ceskatelevize.cz/ivysilani/100

O regulaci Internetu v EU... Mastodon (a mnohem více) na půdě Evropského parlamentu! Čas 1:14:24. V jiném čase najdete třeba zástupce Seznamu.
web-greensefa.streamovations.b
Tady ještě jedna verze se slajdy a eng titulky: video.lqdn.fr/videos/watch/861

V posledním díle Šťastného pondělí (23:38) se objevil Matouš Vanča, který nám dělal průvodce na květnové návštěvě Sněmovny. Mohu potvrdit jeho obrovské znalosti nejen o práci ve Sněmovně, ale také její historii apod. Pro mě to bylo zajímavější než jakákoliv návštěva historické památky, které jsem se účastnil.
seznamzpravy.cz/clanek/stastne

V sobotu 16.11. se chystám vyrazit na Letnou společně s dalšími Piráty. Pokud byste se k naší skupince chtěli přidat a při té příležitosti se podívat do Pirátského Centra (PiCe), dejte vědět. Odchod z PiCe bude ve ~13:00.

K tématu EP jedna momentka z předminulé neděle - Marcel Kolaja, místopředseda Evropského parlamentu, na naší krajské schůzi v Mělníce.
Zápis: forum.pirati.cz/viewtopic.php?
A jeden retrobonus z doby 4 roky před Piráty: abclinuxu.cz/clanky/ruzne/jak-

Včera jsme na symbolickém místě, geometrickém středu Čech u kopce Ďábel, uspořádali ustavující schůzi nového místního sdružení Pirátů Jesenice - Jílové. Svojí účastí nás přijeli podpořit piráti a příznivci jak z našeho kraje (Kutná Hora, Černošice) tak sousední Prahy 12.
O složení nového předsednictva se hlasovalo na vyhlídce, při pojídání rumové buchty a popíjení domácí zázvorové limonády :-)
stredocesky.pirati.cz/aktualit

Výsledky voleb do EP u nás v obci: Volební účast 35%. 1. Piráti 26,7% 2. ODS 19,8% 3. ANO 17,8% 4. STAN+TOP09 9,9%. Ostatní pod 5%. Dámy a pánové, kdo z vás to má... :-)

Tak a teď hurá na ně :-) Přímo z party v Pirátském Centru cestují naši fungl noví europoslanci do Bruselu. Díky všem dobrovolníkům (nejen) v SčK za kampaň, byla to jízda.

"Poprvé v historii obsahuje volební lístek tajenku. Hledejte ji na lístku č. 27. Našli jste?"

tajemstvi.pirati.cz/

Zkouknul jsem všechny rozhovory s leadery kandidátek do EP a je to slušný bizár. Od siderického kyvadélka až po stavění nových celnic na českých hranicích... Pomoc! ct24.ceskatelevize.cz/eurovolb

Show more