Vyměňoval jsem 10 let starou protejkající pákovou baterii (Metalia) po dvou generálkách a Grohe za 2,6kkč je super. Akorát teda tu excentrickou matici jsem nepobral. Pochopil jsem záměr, ale nebyl jsem schopný to dotáhnout a musel jsem ji vyměnit za obyč. @archos grohe.cz/cs_cz/eurodisc-cosmop

2/2 Hledal jsem nástupce. Priority jasné - podpora LineageOS/microG (ideálně oficiální) a jednoduché odemknutí bootloaderu. Vybral jsem loňský OnePlus Nord. Je to trošku pádlo (z malých není moc výběr) a má asi o 3 kamery víc, než bych potřeboval, ale kromě té sw podpory má pěkný display a spoustu výkonu na příští roky. Bude poměrně rozšířený a už to není novinka, díky čemuž je za rozumnou cenu. Aktuálně: odemknutí a reinstalace byla bez problému zdá se, že vše pěkně funguje 👍

Včerejší Revival fest v Zaječicích: Špejbls standardně výborní a pak mě zaujala Eliška Dvorská, která doprovázela Purplemanii na elektrické housle. Ta mě bavila už při ladění :-)
smsticket.cz/vstupenky/25507-r
eliskadvorska.com/about-me/

O víkendu jsme s měli teambuilding u Orlíka. Mimo jiné jsme se podívali na rozhlednu Milada u Předního Chlumu, kterou mohu rozhodně doporučit - je tam krásný výhled na klikatící se Vltavu.

Zpět v civilizaci. Letos se nám s Alicí termínově přesně překrývaly skautské tábory, tak jsme si aspoň vyměňovali poštu. A dárečky :-)

Možná jste zachytili generátory pirátských sloganů/grafiky. Některé produkty jsou docela povedené. Přikládám pár vybraných :-D
donkeydushan.github.io/piratil

Chcete s námi dohlédnout na spravedlivý průběh voleb? Najděte si svojí okrskovou volební komisi.
ovk.pirati.cz/

Na základě sledování zásilky a třídenním telefonování na infolinku zakládám slovník DHL Freight newspeaku:
"Dohoda jiný termín vykládky." - Dneska se nám tam nechce.
"Chatová oblast" - Tam couvat nebudu.
"Příjemce nezastižen - zavřeno." - Čekáme, jestli nám na depo nepřijede nějaké menší auto, ale prémie potřebujeme.
(A ne, nejsme chatová oblast a zajíždí sem po obecní cestě popeláři, i když někteří taky neradi.)

Když to půjde dobře, tohle koťátko bude u nás příští sezónu topit. Na první laický pohled a potěžkání to vypadá na poctivý kus železa.
robot-electronics.co.uk/ds378.

Jeden leak ze zasedání Republikového výboru Pirátů speciálně pro některé místní anarchisty, kteří nám nadávají do korporátu :-)

Show older