Veřejné zakázky řešíme teď! :)

Přečtěte si Pirátskou vizi centrálního zadávání a e-shopu po vzoru Rakouska.

profant.eu/2020/verejne-zakazk

RT @PiratIvanBartos@twitter.com

Ten vousatý chlapík vedle mě se jmenuje Andrej Ramašeuski a narodil se Bělorusku. Vyhnal ho z rodné země vlastní stát - coby člen demokratické opozice byl v Bělorusku vězněn a po propuštění našel nový domov právě u nás: v České republice i mezi Piráty.

🐦🔗: twitter.com/PiratIvanBartos/st

V posledních třech dnech UPSky opět chytaly výpadky v různých lokalitách ČR. Pokud vím, nic hlášeného. Přitom jsem nezaznamenal žádnou informaci o problémech od dodavatelů nebo z médií a nekoreluje to ani s bouřkami. Nezachytil někdo víc?

Show thread

P.S. Za hrubku (opakovanou) se omlouvám. Aspoň jsem si ji našel sám :-D

Show thread

Z letošního tábora jsem si odvezl představu (a trošku zděšení) o stavu jihočeských lesů. Místa, kudy jsme začali chodit v '93, teď nepoznávám. Rozsah mítin nebo mrtvých lesů je obrovský. Takhle to třeba vypadá přímo u Hrejkovického potoka.

Hezké. Ještě že jsem se na Jílovsku nenarodil, to bych asi v nějaké štole zůstal :-) I na jihu čech jsme lezli do různých děr a tam nebyl takový výběr.
Už si nepamatuju termíny, ale když byl Babiš s Jermankou & spol. v Jíl tak se tvářili jako že to za pár let bude. Aspoň podle reportáží, protože měli uzavřený velký kus náměstíčka a ještě je vyklápěli přímo u vchodu do muzea, aby se náhodou nemohli potkat s normálními smrtelníky :-D

RT @michalblaha@twitter.com

MP Praha - Koronavir, testování, trasování aneb fatální střet s realitou.
Po 3 měsících "příprav" fakt dobry, ⁦@adamvojtechano@twitter.com⁩ mppraha.cz/item/3939-koronavir

🐦🔗: twitter.com/michalblaha/status

Pro výlet v horkém létě mohu doporučit štoly Halíře a Paduánského kousek od Jílového. Je tam stabilně asi 8 stupňů a krásně se tam dýchá. Mmj. si člověk může udělat lepší představu o dírách v okolí (tímto zdravím zastánce stavby D3).
muzeumjilove.cz/stoly/

RT @Zdopravy@twitter.com

Ne pouze na shledanou, ale na shledanou, děkujeme za návštěvu. Doputoval k nám velmi zajímavý pokyn pro výpravčí na Olomoucku.

🐦🔗: twitter.com/Zdopravy/status/12

Když vidím, jak superministr Havlíček řídí železniční dopravu, vyloženě se nemůžu dočkat, až začne stavět jaderné elektrárny.

Pojďte s námi hlídat volby. Přihlašte se do volební komise ke krajským volbám, které proběhnou 2. a 3. října. 🏴

Stačí vyplnit přihlášku na webu ovk.pirati.cz. Díky!

RT @daliborzz@twitter.com

Dobrá zpráva! Členská základna Pirátů považuje za prioritní témata pro volby 2021 Klima!

Následují Mozkovna, Exekuce, Kvalita vzdělání, Moderní úřad... Podrobné vyhodnocení členské ankety k programu zde forum.pirati.cz/viewtopic.php? #PirátiKlima

🐦🔗: twitter.com/daliborzz/status/1

Kolik Čína darovala jednotlivým evropským zemím ochranných pomůcek během nástupu koronavirové krize?
(Britské listy / Bohumil Kartous)
blisty.cz/art/100425-kolik-cin

Show more