RT @PiratskaStrana@twitter.com

V oblasti lidských práv nás právě předběhla socialistická Kuba, když si v referendu schválili změny v rodinném právu, včetně adopcí a uzákonění sňatků pro homosexuální páry.

My máme zákon o zrovnoprávnění předložen. Kdy ho projednáme @ODScz@twitter.com, @kducsl@twitter.com, @TOP09cz@twitter.com a @STANcz@twitter.com?

🐦🔗: twitter.com/PiratskaStrana/sta

Z pirátského podpalubí: "Držím klukům v rusku palce, ať brzy najdou koule jako mají Íránské ženy."

RT @KaterinaStojan@twitter.com

Panu @Svoboda_Slavek@twitter.com je líto mladých, protože nemají takové zkušenosti a vědomosti jako on.

Lítost klidně stranou, pane doktore. V Praze žije řada schopných mladých, kteří si zaslouží mít na podobu města vliv. Ostatně, města mají sloužit všem generacím. Nepodceňujte nás, prosím.

🐦🔗: twitter.com/KaterinaStojan/sta

Z našeho resortního týmu: chystá se větší využití .gov.cz. Více v newsletteru
nalodeni.pirati.cz/news/msg/68

Pokud vás zajímá téma technologie vs děti, doporučuji plánovaný seminář Iuridicum Remedium: Vstup dětí do digisvěta. 21.9. od 17:00 na Praze 7.

RT @PiratskaStrana@twitter.com

Zveřejňujeme vše o legalizaci! Kolik to přinese peněz? Kolik nás to ročně stojí na represi? Jaký to bude mít vliv na kriminalitu? A na zdraví? Mrkněte na regulacekonopi.cz.Zjistíte, že to vychází fakt dobře!
Příští týden návrh projednáme v koalici a jdem na to!
#legalizace

🐦🔗: twitter.com/PiratskaStrana/sta

Z překladu Contra Chrome (už se sází) citující knihu Věk sledovacího kapitalismu (měla by být v prodeji od 30.12.2022):
Invaze strojů do hlubiny člověka je prováděna pod heslem "personalizace", což je označení, které prozrazuje požitek a cynismus, s nimiž je přistupováno ke špinavé práci zneužívání novodobých potřeb a nejistot k cizímu zisku.

"This is really becoming a joke from Toyota. I can imagine the board meeting - guys, people are pissed all over Europe cause of the delays, missing info, total chaos, what do we do to remedy it? - bam, cancel the most popular color.... on already placed orders..."
gr86.org/threads/any-europe-up

RT @JM_microblog@twitter.com

1/2 Zdravím všechny nadšence do "Open věcí"! Příští týden v pátek 16.9. se v Brně uskuteční akce, na které jsme společně v @otevrenamesta@twitter.com a Open Content pod záštitou @EU2022_CZ@twitter.com dělali posledního půl roku s @CeskoDigital@twitter.com @redhatcz@twitter.com a @muni_cz@twitter.com.

Viz openforumeurope.org/event/open

🐦🔗: twitter.com/JM_microblog/statu

RT @michalnavratil9@twitter.com

Tohle neni fotomontáž. To si takhle @Svoboda_Slavek@twitter.com přijede před magistrát a píchne tam oktávku před přechod a na zákaz a jde... @KoaliceSpoluPha@twitter.com takhle to teda bude po volbách jo? Foto od @vojtechpraha@twitter.com @PragueVsCars@twitter.com @MachoParking@twitter.com @PrahaSpolu@twitter.com hezky to děláte.

🐦🔗: twitter.com/michalnavratil9/st

Jak je na tom soukromí z pohledu automobilového průmyslu a aut připojených k síti?
youtube.com/watch?v=ucL1TsGdQF

RT @TomasZmuda@twitter.com

Data importována úspěšně a @StredoceskyK@twitter.com je zase o kus transparentnější! Nově mámě rozklikávací rozpočet CityVizor cityvizor.cz/stredoceskykraj/p. Již dříve jsme zveřejnili hospodaření příspěvkových organizací, nově i kraj samotný. Příjmy a výdaje až na úroveň faktur. Vše od roku 2018!

🐦🔗: twitter.com/TomasZmuda/status/

Andrej Babiš podkopává svá média na placené titulce. Vždycky, když už si myslím, že laťka níž posunout nejde, tak ji expremiér podleze. Lituju všech, kdo musí pod Babišem v novinách dělat...

Show older