nebo si jím zahalit hlavu, abyste necítili jedovaté pachy žravé obludy Blátotlačky z Traalu a nestřetli se s jejím pohledem (je to nepředstavitelně tupé zvíře, myslí si, že když ji nevidíte, nevidí ani ona vás – blbá jak tágo, ale zato značně žravá). Když jste v úzkých, můžete jím signalizovat o pomoc. No, a samozřejmě se jím také můžete utřít, pokud vám po tom všem ještě připadá dost čistý. 3/3

Show thread

Můžete na něm ležet na zářivých, mramorovým pískem vystlaných plážích Santraginu V a vdechovat opojné výpary z jeho moří. Můžete na něm spát pod hvězdami, jež tak rudě září na planetě pouští, Karkrafúnu. Můžete ho použít jako plachtu, až poplujete na maličkém voru po proudu drsné řeky Moth, můžete ho namočit pro boj zblízka... 2/3

Show thread

Máte dnes u sebe svůj ručník?
Protože ručník je skutečně kolosálně užitečná součást výbavy hvězdného stopaře. Především má značnou praktickou cenu – můžete se například do něj zabalit, aby vám nebylo zima, když poskakujete napříč chladnými měsíci planety Jaglan Beta. 1/3

RT @PiratskaStrana@twitter.com

Neuvěřitelná drzost! Babiš vydírá vládu, že zablokuje přísun 180 miliard z EU, když nezměníme zákon, aby nebyl skutečný majitel Agrofertu. To jsou miliardy na silnice, školky, digitalizaci a léčbu rakoviny. Lidi nejsou rukojmí! Si to konečně zapamatujtě.
#bezbabisebudelip

🐦🔗: twitter.com/PiratskaStrana/sta

/ reset hesla u Allianz: oblečená - neoblečená. Tečka prý není speciální znak, tzn. zapadá do schématu :-D Ať s ní nebo bez ale heslo stejně nezměníte.

Prokurátor stíhá zakladatele Facebooku Zuckerberga kvůli úniku osobních údajů milionů lidí — ČT24 — Česká televize
ct24.ceskatelevize.cz/svet/349

Let's look at the best email clients for #Linux. We have tons of choices, and no' sometimes a webmail can't cut it ;)

youtu.be/Z4nV_RJ4nNU

Na památku Vangelise soundtrack pro dnešní den: Blade Runner OST Esper edition. Nebo taky:
youtube.com/watch?v=JGGA-KkmRq

Dneska super utkání v s CHK Košíře. Nejen výsledkově, ale i pohodovou atmosférou, ke které přispěly především návštěvy našich drahých poloviček a dětí. Třešničkou je, že jsme se vyhoupli na prozatímní první místo naší soutěže.
Pro zajímavost přikládám zápis s rozpisem jednotlivých zápasů (1t = první trojka, 2d = druhá dvojka apod.).

RT @PiratKolaja@twitter.com

Úkoly pro @TomasZdechovsky@twitter.com:

1) Nelhat.

2) Padesátkrát nahlas zopakovat, že návrh na plošné šmírování soukromých konverzací občanů je z dílny socialistů a lidovců.

Naše politická skupina byla vždy proti a @PiratskaStrana@twitter.com bude nadále bojovat proti tomuto nebezpečnému nesmyslu.

🐦🔗: twitter.com/PiratKolaja/status

Dnes jsem se konečně dokopal, převedl a odeslal finanční podporu ruské organizaci hájící politicky perzekuované lidi: OVD-Info.
donate.ovd.legal/en#about

Gmail will block all third party mail clients starting from June: pmail.com/newsflash.htm

That is, unless they pay $4500 minimum for an audit :D

Stop using gmail and enabling their monopolistic practices, if you already haven't.

Show older