RT @jehudas@twitter.com

postovni znamky s alesem brichtou sou jasnej civilizacni milnik, pac nevim jak lip defitivne ukoncit posilani listovnich zasilek.

🐦🔗: twitter.com/jehudas/status/120

RT @Don_Rododendron@twitter.com

Žena před zrcadlem říká muži:"Vypadám příšerně-stará, tlustá a škaredá. Fakt bych potřebovala od Tebe slyšet nějaký kompliment, něco pozitivního!"Muž na to:"Řeknu Ti,na svůj věk máš zrak jako ostříž!"

🐦🔗: twitter.com/Don_Rododendron/st

Mozna ze prichazi pozitivni trend a Netflix se bude soustredovat na mene ambicioznejsi, ale o to vice soustredenjsi filmy. IO (2019) je treba takovym “velkofilmem” s malym rozpoctem, ktery se nepovedl.

Dobre sem se u toho bavil. Melo to atmosferu jak z nejake videohry. Je tam dost klise, ale film s tim docela vedome pracuje (hlavne v zaveru), takze za me OK.

Risknul jsem to a zkusil dalsi tvorbu od Netflixu: Bushwick (2019) zpracovava tema, jak by mohl vypadat statni prevrat v USA v soudobych kulisach.
Jedinou “star power” tu ma Dave Bautista (Drax z Guardians of G.) a vyrazna je i hudba od Aesop Rock (ktere tu bohuzel moc neni).

RT @Carnage4Life@twitter.com

This is my favorite Christmas programming joke 😂😂😂

🐦🔗: twitter.com/Carnage4Life/statu

mastodon.social anyone?

RT @jack@twitter.com

Twitter is funding a small independent team of up to five open source architects, engineers, and designers to develop an open and decentralized standard for social media. The goal is for Twitter to ultimately be a client of this standard. 🧵

🐦🔗: twitter.com/jack/status/120476

RT @zuzana_cerna@twitter.com

Premiér Andrej Babiš začal mluvit v 9:54. Skončil ve 12:56.

Část poslanců mu zatleskala.

Tři hodiny mluvil muž, který nemá rád dlouhé řečnění a o sněmovně tvrdí, že je to "žvanírna".

🐦🔗: twitter.com/zuzana_cerna/statu

RT @STRACHcz@twitter.com

Klaus začal emotivně: „Tohle celé je špatně. Neměl bych tu být. Měl bych být ve velmi důležité funkci. Svými prázdnými slovy jste mě připravili o dětství a mé sny. Jak se opovažujete?“

strach.cz/prodeje-nove-klausov

🐦🔗: twitter.com/STRACHcz/status/11

RT @jiracekz@twitter.com

Máte rádi Excel? A víte, jak vznikají jízdní řády, které potkáváme na zastávkách?

Jde o soustavu maker v Excelu, asi 7 tisíc řádků kódu ve Visual Basicu, které sestavují zastávkové jízdní řády z databáze grafikonů. Trochu retro, ale stále funkční. 🙂

🐦🔗: twitter.com/jiracekz/status/12

RT @brianmcc@twitter.com

I just got religion on this: the streaming wars are the peak of IP. This is Hollywood, 1949. As all these mega platforms fight it out, talk to me in 5 years. :) and read the book, the genius of the system.

🐦🔗: twitter.com/brianmcc/status/12

RT @MichielKlaver@twitter.com

According to Chanel, this is how we’re supposed to dress during datacenter maintenance:

🐦🔗: twitter.com/MichielKlaver/stat

Chapu to spravne, ze web “napadli” vyresenim CAPTCHA? Na to existuje plugin do prohlizece ktery je volne dostupny. Kdo tu stranku proboha delal?

RT @FilipHorky@twitter.com

Dva Rusové žijící v Praze se podle detektivů nabourali do elektronického vízového systému České republiky. A celých pět let ho dokázali ovládat tak, aby povolení k pobytu dostali jen ti Vietnamci, kteří jim předtím zaplatili.

seznamzpravy.cz/clanek/hackeri

🐦🔗: twitter.com/FilipHorky/status/

Show more