Druhá dávka Pfizeru za mnou. Zatím jen lehká bolest ruky, podstatně slabší než minule. Ani nepozoruji zvýšenou chuť používat SW od MS, nesnáším ho pořád stejně. Na 5G vlny jsem si zvykl, už je skoro nevnímám...tak ne, prý se nemám vymlouvat na 5G, když mi žena něco říká.

Kontrolní otázka, můžou za to tornádo 5G a očkování proti Covid-19, Piráti a nebo globální oteplování? Odpověd některých by jistě překvapila.

Už je to tak, dnes se žením, pořád tomu nemůžu uvěřit, že si mě tak úžasná žena chce vzít.

To, že jako ministr zdravotnictví skončil Arenberger asi nikoho nepřekvapilo, ale sáhnout znovu po superstár Vojtěchovi - no, tato vláda má stále čím překvapit - bohužel jen nepříjemně. Prostě si z národa dělají srandu a už to ani nezkoušejí zakrýt.

mění podmínky užívání a začne cpát reklamu i k videím, která nejsou monetizovaná, to je pěkné svinstvo.

Tak už mám také svůj čip 😉. Očkování Pfizerem, rychlé, prakticky bez čekání, bez problémů.

Dnes jsme, během jednání krajské komise Bezpečnostní a pro integrovaný záchranný systém, byly hosty Hasičského muzea v Ostravě. Jakmile to půjde, doporučuji návštěvu.

Řekl bych, že je na čase kompletně zrušit ruské zastoupení v ČR a také na nic nečekat a stáhnout naše z Ruska. Když bude potřeba, jednat s Ruskem můžeme přes EU. A teď, co s ruskou rezidenturou na Hradě?

Vyhlašuji soutěž, kdo to sjede celé - Dědo, lez! (Dědoles Zemanmix) 1 HOUR youtu.be/lYeuDDjsORo

To se to dobře staví Zemanovi Pyramida, když to jde z našich kapes - Vláda chce 15 miliard spláchnout v kanálu, dohodla se s Poláky za zády kraje i Ostravy (moravskoslezsky.pirati.cz/aktu)

Trochu opožděně, ale také přeji vše učitelům - hlavně pevné nervy a chuť porvat se s novostmi, které nám současná doba přináší: Zamyšlení Arnošta Žídka ke Dni učitelů: To nejdůležitější z této podivné doby bychom si měli uchovat. Vzdělávat se musíme stá... diasp.org/p/18284812

Tak jsem sečten. Jen doufám, že se teď k moci nedostane Pitomio nebo nějaký podobný nácek, ať pak všichni neskončíme v lágrech.

Aktuální dění u nás na Jihu: Vedení radnice Ostrava-Jih rozhoduje o budoucnosti obvodu od stolu, Piráti opakovaně volají po strategickém plánu (ostrava.pirati.cz/aktuality/ve)

Výživný report z 12. zastupitelstva Ostravy-Jih: Bouřlivá pirátská plavba březnovým zasedáním zastupitelstva (podplachtami.info/doprava/bour)

Show older