Pirátská poslankyně Olga Richterová (@olgarichterova@twitter.com) v Otázkách Václava Moravce (@OtazkyVM@twitter.com): „Pomozme racionálně obcím se sociální prací.“ (youtu.be/B2WTZXcjzcI)

Mám chuť se vyjádřit k dnešní volbě ombudsmana, ale obávám se, že bych nedokázal zvolit jiná slova, než která patří spíše do žargonu pana prezidenta a tak hluboko klesnout nehodlám. Tak snad jen, jednou se vám to vše vrátí i s úroky.

Utraceno 60€ za 🇫🇮 a 🇸🇪 čokolády. Teď to ještě nesežrat sám 😉

No jo, Pirát v kontrolním výboru, to je jako liška mezi zkorumpovanými kuřaty, to si ANO nemůže nechat líbit - Předseda kontrolního výboru v Havířově Martin Rédr odvolán: Kontroloval to, co neměl? (moravskoslezsky.pirati.cz/aktu)

Osmnáctý díl vlogů z EU parlamentu od naši úžasné europoslankyně Markéty Gregorové (@MarketkaG@twitter.com) - Brexit, brexit a ještě jednou brexit [#18 VOXBOX] (youtu.be/5T-8x-4lLZo)

Umění v ulicích Helsinek. Ideální na naše nové náměstí na Jihu.

Řekl bych, že @ODScz@twitter.com nezvolením @PavelNovotnak@twitter.com za místopředsedu promarnilo šanci vystoupit že šedi a stínu, ve kterých se dlouhodobě potácí.

Tak, všecko hotovo v čas a Pirátské celostátní fórum 2020 běží na plné obrátky :-)

Aktuální Šťastné pondělí Jindřicha Šídla (seznamzpravy.cz/clanek/stastne), tam první CF @PiratskaStrana@twitter.com a tam já a hned několikrát :-D via @StastneP@twitter.com

Sedmnáctý díl vlogů z EU parlamentu od naši úžasné europoslankyně Markéty Gregorové (@MarketkaG@twitter.com) - Nový rok, nové předsednictví. Co to vůbec je? [#17 VOXBOX] (youtu.be/FypmY2eCtWc)

Předseda Pirátů Ivan Bartoš (@PiratIvanBartos@twitter.com) k projevu premiéra: Potřebujeme poctivou práci, nikoliv snění s kouzelnou hůlkou (piratskelisty.cz/clanek-2797-i) via @Piratske_listy@twitter.com

Šestnáctý díl vlogů z EU parlamentu od naši úžasné europoslankyně Markéty Gregorové (@MarketkaG@twitter.com) - Tvůj mobil tě sleduje: 3 praktické tipy k ochraně [#16 VOXBOX] (youtu.be/-qsTXuWeGDE)

Reportáž z cesty Pirátské europoslankyně Markéty Gregorové (@MarketkaG@twitter.com) - To nejlepší z mojí cesty do Ruska a Gruzie [#12 BEHIND THE SCENES] (youtu.be/nW0Ay7qwmzc)

Kellner očividně pracuje ve prospěch cizího totalitního režimu, co na to tajné služby? - Kritici Číny v hledáčku Kellnerova Home Creditu. Tajně platil i monitoring senátora (zpravy.aktualne.cz/domaci/krit) via @Aktualnecz@twitter.com

Elektronická tužka Luďka Staňka (@LudekStanek@twitter.com) řádila velmi trefně (od 02:30): mall.tv/udalosti-ludka-stanka/ via @MALLtelevize@twitter.com

The delegation of the European Pirates in the European Parliament is looking for more staff:

IT administrator:
forum.pirati.cz/viewtopic.php?

European law advisor in Brussels:
forum.pirati.cz/viewtopic.php?

PR and marketing assistant:
forum.pirati.cz/viewtopic.php?

Regional administrative assistant (Brno/Prague):
forum.pirati.cz/viewtopic.php?

Software Developer:
forum.pirati.cz/viewtopic.php?

If you're interested, don't miss the deadline to apply!

Show more